Loading... Loading...

Jsme silným a zkušeným partnerem se znalostí globálních finančních trhů.

Cílem naší společnosti je zhodnocování aktiv nad běžnou úrovní výnosu bankovních vkladů, a to zejména prostřednictvím investic do nástrojů s pevným výnosem ‒ především do dluhových cenných papírů, do instrumentů peněžního trhu včetně směnek, do termínovaných vkladů a do dalších finančních instrumentů.

Naši odborníci nepřetržitě sledují a vyhodnocují dění na trzích a hledají nové investiční příležitosti. Naším cílem je efektivně zhodnocovat aktiva, uchovat jejich hodnotu a dosáhnout optimálního výnosu.

Nástroje s fixním výnosem hledáme především na finančním, nemovitostním, energetickém, IT – E commerce a telekomunikačním trhu. Zajímavý je v současné době také sektor výroby, zdravotnictví a start-up provozů.

 

GAIN Solutions

Investiční skupina

Co děláme?

Zhodnocování našich aktiv se 100% návratností, a to zejména prostřednictvím investic do dluhových cenných papírů a do instrumentů peněžního trhu včetně směnek.

Jak to děláme?

Propojením znalostí ekonomie, businessu a financí s moderními matematickými, výpočetními a statistickými metodami. Finanční, statistické a ekonometrické modely aplikujeme na měření a řízení rizik, oceňování nástrojů či řízení portfolia.