Loading... Loading...

PROČ NAŠE ZHODNOCENÍ?

 

Portfolio GAIN Solutions

Aktuální pevný výnos 4,8% p.a.

Naší největší výhodou oproti investicím do dluhopisů jednotlivých společností je diverzifikace. Koupí dluhopisů jednotlivých společností si kupujete pouze konkrétní společnost a jeden příběh. Naše portfolio vlastní nástroje s pevným výnosem několika příběhů a společností, do kterých investujeme. Výrazně si tak snižujeme riziko investice. Aktuální výnos portfolia po odečtení všech nákladů je 4,8% p.a.

 

Naše zhodnocení

Co naše portfolio nabízí?

bondcorporate
ZAJIŠTĚNÍ

 

Koupí našich cenných papírů si nakoupíte naše diverzifikované portfolio nástrojů peněžního trhu ‒ dluhových cenných papíru s pevným úrokem. Zaměřujeme se především na firemní dluhopisy a instrumenty peněžního trhu včetně směnek.


diverpng
DIVERZIFIKACI

 

Společnost GAIN Solutions svoje aktiva zhodnocuje v několika sektorech. Financováním našeho portfolia nakupujete zároveň portfolio několika společností, čímž si výrazně snížujete možné riziko investice.


výnospng
VÝNOS

 

Naše portfolio nabízí velmi atraktivní pevný výnos se 100% návratností prostředků, dále zajištění podkladovým aktivem, zachování diverzifikace koše nástrojů  a s ním související snížení rizika nákupu, a také velmi zajímavé likvidity. 

 

Směnečné programy rozšiřují spektrum Vašich investičních příležitostí. Investice do krátkodobých směnek je pro investory zajímavou alternativou k termínovaným vkladům. Výhodou je, že u nich předem znáte pevně smluvený výnos. Investor se otevírá na riziko emitenta a inkasuje podstatně vyšší úrokový výnos.

Tyto programy jsou dostupné od 10 000 000 CZK. Směnečné programy nabízíme individuálně.