Polovina října přinesla do pražské Lucerny akci Startup World Cup & Summit, která letos poprvé spojila dvě entity, Startup Summit a Startup World Cup, pod jednu střechu.

17. října v 10 hodin odstartovala konferenční část, kterou na hlavním pódiu uvedl Karel Janeček, miliardář a zakladatel projektů D21, RSJ či akcelerátoru UP21

Startup & WorldCup Summit nabídl vyváženou kombinaci konference, čistě startupové atmosféry, vedlejšího programu a bohatého networkingu. Spojením Startup Summitu a českého kola Startup World Cupu vznikla akce, která do několika málo hodin vměstnala vrchol české podzimní sezóny startupových svátků.

Jednou z prvních položek na programu menší stage v Lucerna Music Baru byl panel čtyř úspěšných CEOs, kteří pod názvem „What is a ‚Musk-have‘?“ přinesli své zkušenosti a rady ze svých pozic. Čtyřmi vyvolenými byli Rostya Gordon Smith (People Impact), Božena Řežábová (GAMEE), Blake Wittman (GoodCall), Lukáš Uhlák (GAIN Financial Group) a Ondřej Krátký (Liftago). Roli moderátora pak převzal Cédric Maloux ze Startup Yardu.